NAZIV ADRESA TELEFON E-MAIL WWW
HOTELI
Hotel Jadran  Šetalište XIII. divizije 46  +385 (0)51 494 000  jadran@jadran-hoteli.hr www.jadran-hoteli.hr
Grand Hotel Bonavia   Dolac 4  +385 (0)51 357 100 bonavia@bonavia.hr www.bonavia.hr
Hotel Continental Šetalište A. K. Miošića 1 +385 (0)51 372 008 continental@jadran-hoteli.hr www.jadran-hoteli.hr
Hotel Neboder Strossmayerova 1 +385 (0)51 373 538 / +385(0)51 493 140 neboder@jadran-hoteli.hr www.jadran-hoteli.hr
         
HOSTELI
Botel Marina Adamićev gat bb +385 (0)51 410 162  info@botel-marina.com www.botel-marina.com
Omladinski hostel Rijeka Šetalište XIII. divizije 23 +385 (0)51 406 420 rijeka@hfhs.hr   www.rijekahostel.hfhs.hr
Lounge Hostel Carnevale Jadranski trg 1 +385 (0)51 410 555  info@hostelcarnevale.com www.hostelcarnevale.com
Hostel Dharma Spinčićeva 2 +385 (0)95 844 9567  info@dharmahostels.com www.dharmahostels.com 
Das Hostel Rijeka Slavka Krautzeka 12 +385 (0)51 452 183 andrea.benzan@gmail.comrijeka@dashostel.hr www.dashostel.hr
Hostel Rijeka Korzo 32 +385 (0)51 215 415 hostel.rijeka32@gmail.com www.hostel-rijeka.com
Hostel Korzo Korzo 18 +385 (0)51 334 608 info@saeeh.hr www.hostel-korzo.com 
         
APARTMANI / SOBE
Apartman Anastasia  Šetalište A.K. Miošića 2 +385 (0)98 182 1300 anastasia.paoletic@gmail.com    
Apartman Maria  Ivana Lenca 14 +385 (0)91 530 4302 m.barisic2012@gmail.com    
Apartman Maria 2 Bujska 24 +385 (0)91 530 4302 m.barisic2012@gmail.com  
Apartman Natali Istarska 19 +385 (0)51 622 038 / +385 (0)91 508 2584  app.natali@gmail.com www.app-natali.ueuo.com
Apartman Rijeka Colors of Life Pomerio 23 +385 (0)91 332 4099 info@apartmentsrijeka.com   www.apartmentsrijeka.com
Apartman Romantic Vrlije 55 +385 (0)91 252 8406 dunja@naracamicie.hr www.romatic-rijeka.com  
Apartman St. Vitus Andrije Medulića 8 +385 (0)51 316 010 / +385 (0)98 296 405  info@rb-travel.hr www.rijeka-citybreak.com
Apartmani Aster Dražička 23 +385 (0)91 126 0223  info@apartments-aster.eu www.apartmani-b3.com
Apartman Kantrida Pionirska 23 +385 (0)98 394 622  apartmanikantrida@gmail.com  
Apartman Korzo Korzo 30 +385 (0)98 326 179  davorka.budimir@gmail.com  
Apartman Luana Pulac 34/7 +385 (0)91 563 4783 amuraluana@gmail.com 
Sobe Sarah Kalvarija 14 +385 (0)51 515 412  room.sara.rijeka@gmail.com  
Apartmani Arco Romano Andrije Medulića 1/II +385 (0)91 515 8177  krk.nikola@gmail.com
Apartmani Doris Pulska 7 +385 (0)98 800 730  apartdorisri@gmail.com
Studio Apartman SerPa Crnčićeva 1 +385 (0)91 1623 626  sergiopavincic@gmail.com  
Apartman Astra Ivana Zajca 7 +385 (0)98 765 595  zvjezdanazarkovac@yahoo.com  
Sobe Luana Pulac 34/7 +385 (0)91 563 4783 amuraluana@gmail.com
Apartman Andrijana  Lovranska 12 +385 (0)99 504 1293  pminic@ymail.com  
Apartman Matetić Opatijska 5 +385 (0)51 621 446  gordana.matetic1@ri.t-com.hr  
Apartman Prima Šetalište Xiii. Divizije 79 +385 (0)99 214 3404 / +385 (0)99 214 3406 apartman.prima@gmail.com    
Studio apartman Greis Wenzelova 2 +385 (0)98 976 7403 marija.baltic1962@gmail.com  
Apartman Pavić Šetalište Xiii. Divizije 38 +385 (0)51 833 474 / +385 (0)91 539 0789  nenad.pavic1234@hotmail.com  
         
 UGOSTITELJI
Restoran Conca d'Oro Kružna 12 +385 (0)51 213 782  info@zlatna-skoljka.hr   www.zlatna-skoljka.hr  
Porto Grillo Riva 12  +385 (0)51 568 888  Robim777@gmail.com    
Bistro La Rose  Andrije Medulića 8  +385 (0)51 315 504  la.rose051@gmail.com   www.bistro-la-rose.com  
Restoran Trsatica  Šetalište Joakima Rakovca 33  +385 (0)51 452 716  restaurant.gardens@gmail.com    
Restoran Gardens  Riva 6  +385 (0)51 311 026  restaurant.gardens@gmail.com   www.restaurant-gardens.com   
Pizzeria restoran Sorriso  Podkoludricu 2  +385 (0)91 271 1066 sorrisorijeka@gmail.com   www.restaurant-sorriso.com  
Restoran Molo Longo  Riječki lukobran bb  +385 (0)51 301 917  restaurant.mololongo@gmail.com    
Kuća Istarskog pršuta  Riva boduli 3  +385 (0)51 211 129  komercijala@pisinium.hr    
Konoba Blato 1902  Titov trg 8c  +385 (0)51 336 970  maras@blato1902.hr   www.blato1902.hr  
Konoba Nebuloza  Titov trg 2b  +385 (0)51 374 501  info@konobanebuloza.com   www.konobanebuloza.com  
Konoba Feral  Matije Gupca 5b  +385 (0)51 212 274  info@konoba-feral.com   www.konoba-feral.com  
Konoba Na kantunu  Wenzelova 4  +385 (0)98 369 620  na.kantunu@email.t-com.hr    
Konoba MB  Vrlije 8  +385 (0)51 218 848  tbjelcevic@vasured.hr    
Konoba Borik  Šetalište XIII. divizije 86  +385 (0)51 458 526  konoba.borik@gmail.com   www.konobaborik.com  
Bracera  Kružna 12  +385 (0)51 231 782    www.pizzeria-bracera.hr  
Pizzeria Ex  Miroslava Krleže 11  +385 (0)51 624 471  silov-gradnja@net.hr    
Pizzeria Maslina  Osječka 39  +385 (0)51 513 513  info@pizzeria-maslina.hr   www.pizzeria-maslina.hr  
Pizzeria-bistro Kokolo  Zametska 58 +385 (0)51 263 394  alku@net.hr    
Me Gusta  Krešimirova 24b +385 (0)51 332 211  reklamica.com@gmail.com https://www.facebook.com/fastfood.megusta  
Wok'abilly  Adamićeva 24a   +385 (0)51 258 904     
Restoran Marina  Adamićev gat bb  +385 (0)51 410 162  info@botel-marina.com   www.botel-marina.com  
Kampus restoran i catering Radmile Matejčić 5 +385 (0)51 584 530  scri.uniri@scri.hr   www.scri.uniri.hr
Konoba Tarsa Josipa Kulfaneka 10  +385 (0)51 452 089  rojan@ri.t-com.hr   www.konobatarsa.com  
Pizzeria Gvardijan  Frankopanski trg 9  +385 (0)51 403 642  putnik@ri.t-com.hr   www.gvardijanpizzeria.com  
Bistro Kalorija  Joakima Rakovca  +385 (0)51 219 183   
McDonald's  Trg Republike Hrvatske 1  +385 (0)51 335 177  rijeka@hr.mcd.com   www.mcdonalds.hr  
Gardens bar  Riva 6  +385 (0)98 523 758  d.fucak.racki@gmail.com    
River pub  Frana Supila 12  +385 (0)91 266 9440  novikorzo@gmail.com    
Caffe bar Nad Urom  Trg Ivana Koblera 1/IV  +385 (0)91 266 9440  novikorzo@gmail.com   www.nadurom.com  
Caffe bar Tunel  Školjić 12  +385 (0)91 6326 572  bok@tunelklub.com   facobook.com/tunel.klub  
Cukarikafe bar  Trg Juraja Klovića 4  +385 (0)9 9 583 8276  cukarikafe.bar@gmail.com    
Mystique club  Riva 6, RK I kat    restaurant.gardens@gmail.com    
Wine & Coffee bar Kod Zajca  Verdijeva 7a  +385 (0)51 313 110     
Vintage bar  Petra Zrinskog bb  +385 (0)99 236 7537  antesabrage@gmail.com   www.trsatskagradina.com  
Caffe bar Marina  Adamićev gat bb  +385 (0)51 410 162    www.botel-marina.com  
Slastičarna Dolce Bolero  Bazarigov prolaz 2  +385 (0)51 372 350  dolcebolero@gmail.com   www.dolcebolero.com  
The Beertija klub  Slavka Krautzeka 12  +385 (0)51 452 183  andrea.benzan@gmail.com    
         
PUTNIČKE AGENCIJE 
A.N.A.B.A.R. Tours d.o.o.  Zametska 12/1  +385 (0)51 644 504  anabar@ri.t-com.hr www.kroatie-online.com/anabar    
Arriva Hrvatska
Riva 22  +385 (0)51 212 224  info@arriva.com.hr   www.arriva.com.hr 
Contrado travel d.o.o.  Korzo 18  +385 (0)51 324 174  dijana@contradotravel.com   www.contradotravel.hr  
Croatia airlines  Jelačićev trg 5  +385 (0)51 330 207  rjkto@croatiaairlines.hr   www.croatiaairlines.hr  
Fiume tours  Osječka 39  +385 (0)51 512 569  fiumetours@gmail.com   www.fiume-tours.hr  
Kompas Zagreb d.d.  Andrije Medulića 8  +385 (0)51 210 760  rijeka@kompas.hr   www.kompas.hr  
My travel  Grivica 4  +385 (0)51 498 777  info@mytravel.hr   www.mytravel.hr  
Pomerio travel  Pomerio 10a  +385 (0)51 213 765  pomeriotravel@gmail.com   www.pomeriotravel.com  
RB travel d.o.o.  Andrije Medulića 8  +385 (0)51 316 010  info@rb-travel.hr   www.rbtravel-incoming.com  
Travelana d.o.o.  Andrije Medulića 8  +385 (0)51 212 780  travelana@ri.t-com.hr   www.travelana.hr  
Medadria  Korzo 33a  +385 (0)51 333 040  info@medadria.com   www.medadria.com  
Perfekt konkluzija  Bregi 70  +385 (0)91 225 1973  tatjanababictomic@gmail.com    
Adriatic health&care travel agency  Ružićeva 22  +385 (0)51 677 235  info@medicaltourism-croatia.com   www.medicaltourism-croatia.com  
Solen Travel - S.O.L.E.N. d.o.o.  Strossmayerova 2  +385 (0)51 371 587  natalia@solen.hr   www.solen.hr  
Mare Monte Travel  Kružna 6  +385 (0)51 323 783  info@maremonte-travel.com   www.maremonte-travel.com    
         
MUZEJI I KULTURNO ZABAVNE USTANOVE 
Povijesni i pomorski muzej Hrvatskog primorja  Muzejski trg 1  +385 (0)51 213 578  info@ppmhp.hr   www.ppmhp.hr  
Prirodoslovni muzej  Lorenzov prolaz 1  +385 (0)51 553 669  info@prirodoslovni.com   www.prirodoslovni.com  
Muzej grada Rijeka  Muzejski trg 1  +385 (0)51 351 092  info@muzej-rijeka.hr   www.muzej-rijeka.hr  
Muzej moderne i suvremene umjetnosti  Dolac 1  +385 (0)51 492 611  mmsu-rijeka@ri.t-com.hr   www.mmsu.hr  
Peek&Poke - muzej informatike i tehnologije  Ivana Grohovca 2  +385 (0)51 562 100 / +385 (0)91 780 5709  sveto@peekpoke.hr   www.peekpoke.hr  
Peek&Poke - muzej djetinjstva  Ivana Grohovca 3  +385 (0)51 562 100 / +385 (0)91 780 5709  info@muzejdjetinjstva.com   www.muzejdjetinjstva.com  
Sveučilišna knjižnica Rijeka  Dolac 1  +385 (0)51 336 911  ravnatelj@svkri.hr   www.svkri.uniri.hr  
HNK Ivana pl. Zajca  Uljarska 1  +385 (0)51 355 924  zajc@hnk-zajc.hr   www.hnk-zajc.hr  
Pomorski fakultet Rijeka  Studentska ulica 2  +385 (0)51 338 411  www.pfri.unri.hr    
Astronomski centar Rijeka  Sveti križ 33  +385 (0)51 544 700  astronomski-centar-rijeka@rijekasport.hr   www.astronomski-centar-rijeka.hr  
         
TURISTIČKI INFORMATIVNI CENTAR 
Rijeka  Korzo 14  +385 (0)51 335 882  info@visitrijeka.hr   www.visitrijeka.hr  
Info punkt Trsatski kaštel  Partizanski put 9A  +385 (0)51 217 714  gradina@visitrijeka.hr     www.visitrijeka.hr 
         
SPORT I REKREACIJA 
Bazeni Kantrida  Podkoludricu 2  +385 (0)51 666 600  bazeni-kantrida@rijekasport.hr   www.bazeni-kantrida.com.hr  
Ronilački centri i klubovi Diving center „Marco Polo“  Podkoludricu 1  +385 (0)91 882 7109  hitrecferdo@gmail.com   www.diving-marcopolo.com  
         
ZDRAVSTVENI TURIZAM 
Poliklinika Medico  Agatićeva 8  +385 (0)51 263 109  medico@medico.hr   www.medico.hr  
Poliklinika Rident  Franje Čandeka 39  +385 (0)51 648 900  info@rident.hr   www.rident.hr  
Udruga za terapijsko jahanje Pegaz  Put pod rebar 10  +385 (0)99 256 2432  pegaz.rijeka@gmail.com   www.pegaz-rijeka.hr  
Biohealing Rijeka - centar za bioterapiju  Moše Albaharija 6b  +385 (0)95 345 2948  biohealing.com@gmail.com   www.biohealing.com.hr  
         
ZRAČNA LUKA 
Rijeka  Hamec 1  +385 (0)51 848 040  headoffice@rijeka-airport.hr   www.rijeka-airport.hr  
         
OSTALE PRAVNE I FIZIČKE OSOBE 
Praonica rublja „Pepeljuga“  Krešimirova 22b  +385 (0)51 330 000  reklamica.com@gmail.com   www.facebook.com/pepeljuga.rijeka  
Vinoteka I Demetrova 14a  +385 (0)51 213 924    www.blato1902.hr  
Vinoteka Brajda  Brajda 10a       
Tower Center Rijeka  Janka Polića Kamova 81a  +385 (0)51 403 815  tower.center@cogestretail.com   www.tower-center-rijeka.hr