Kalendar događanja


Datum: od Do Prikaži


Veljača u Art kinu

Art kino Croatia
01.02.2020 - 29.02.2020

FILM

Veljača u Art kinu

1.2.
Dolittle, avantura / komedija / obiteljski, u 16 sati
Nevidljivi, dokumentarni / eksperimentalni, u 18 sati
Diego Maradona, dokumentarni / biogradski / sportski, u 19 sati
2.2.
Dolittle, avantura / komedija / obiteljski, u 15 sati
Diego Maradona, dokumentarni / biogradski / sportski, u 17.30 sati
Glas, drama, u 20 sati
3.2.
Svjetionik, drama / fantastični / horor, u 18 sati
Kino učionica: Turn MeOn, Goddammit! ili Ni svetica ni kurva - predavačica: Jasna Žmak / Mini Art-kino, u 19 sati
Jadnici, krimić / drama / triler, u 20 sati
4.2.
Jadnici, u 18 sati
Tuga i slava, drama, u 20 sati
5.2.
Medena zemlja, dokumentarni / drama, u 18 sati
Parazit, komedija / drama / triler, u 20 sati
6.2.
Filmske mutacije: festival nevidljivog filma XIII / Kinosraz! Film+Moć
U 16 sati
Film je više od filma
Granica
Pasolinijev Bijes. Hipoteze za rekonstrukciju izvorne verzije filma

U 18 sati
Mama i tata
Film ili moć

U 20 sati
Albert Serra i Alexander García Düttmann: Glumci: pokornost i užitak - razgovor prije filma
Sloboda
Otvorenje festivala

7.2.
Filmske mutacije
Kino razgovor: Abel Ferrara, Albert Serra, Montse Triola, Cristina Chiriac, Joe Delia, Paul Hipp, Jonathan Rosenbaum, u 11 sati
Film je. 1-6, u 15 sati
U 16.15 sati
Prema zakonu
12 prosinac

Tommaso, Abel Ferrara, uloge: Cristina Chiriac, Willem Dafoe, Anna Ferrara, drama, u 20 sati
* Uvod i razgovor nakon filma (Introduction and conversation after the film): Abel Ferrara, Cristina Chiriac, Paul Hipp, Joe Delia, PJ Delia
8.2.
Filmske mutacije
Simpozij – Moć kinosraza, u 11 sati
U 16 sati
Ženska četvrt
Tehran, prijestolnica Irana
Kuća je crna

U 17 sati
Nicole Brenez – Program: Vizualni izgredi
Neusporedivo od neusporedivog
Jean-Luc Godard: Inicijacija u [revolucionarni] film
1968: Slijepi arhiv

U 19 sati
Paul Grivas i Nicole Brenez: Uvod i razgovor
Film socijalizam
Film katastrofa
Abel Ferrara and the band (Abel Ferrara, Cristina Chiriac, Paul Hipp, Joe Delia, PJ Delia + gosti)
– Kino-koncert, u 22 sata
9.2.
Filmske mutacije
U 16 sati
Film/Govori/Mnoge/Jezike
Bregovi Marlika
Cigla i zrcalo

U 19 sati
Nicole Brenez – Program Vizualni izgredi
Krik

U 21 sat
Božićno drvce
Salò ili 120 dana Sodome, drama / ratni / horor
10.2.
Parazit, u 17 sati
Tuga i slava, u 19.30 sati
Medena zemlja, u 21.30 sati
11.2.
Svjetionik, u 17 sati
Film izvan okvira:
Promocija knjige Nenada Polimca: Život u filmu 1: Uzori i dosezi, u 19 sati
Film po izboru Nenada Polimca, u 20 sati
12.2.
Razbijačica sustava, drama, u 18 sati
Svjetionik, u 20.15 sati
13.2.
Razbijačica sustava, u 18 sati
Zagrebački ekvinocij, komedija, u 20.15 sati
14.2.
Dupli spoj Billyja Wildera:
Slatka Irma,komedija / romantični, u 17 sati
Apartman, komedija / romantični, u 20 sati
15.2.
Sonic, akcija / avantura / obiteljski, u 16 sati
Neka bude svjetlost, drama, u 19 sati
16.2.
Sonic: Super jež, u 16 sati
Svjetionik, u 18 sati
Razbijačica sustava, u 20.30 sati
17.2.
Neka bude svjetlost, drama, u 18 sati
Kino učionica: Pogled ispod oboda, u 19 sati
18.2.
Jadnici, u 20 sati
19.2.
Svjetionik, u 17 sati
Stieg Larsson, dokumentarni / biografski, u 19 sati
20.2.
Fellnijeva godina:
Klaunovi, dokumentarni / komedija, u 18 sati
Bogu hvala, krimić / drama, u 20 sati
21.2.
Bogu hvala, u 18 sati
Stieg Larsson – Čovjek koji se igrao vatrom, u 20.30 sati
22.2.
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant, animirani / obiteljski, u 16 sati
Stieg Larsson – Čovjek koji se igrao vatrom, u 18 sati
Bogu hvala, u 20.15 sati
23.2.
KARNEVAL
Bogu hvala, u 20 sati
24.2.
Stieg Larsson – Čovjek koji se igrao vatrom, u 20 sati
25.2.
Jadnici, u 18 sati
Stieg Larsson – Čovjek koji se igrao vatrom, u 20 sati
26.2.
Bogu hvala, u 18 sati
Zagrebački ekvinocij, u 20.30 sati
27.2.
Prezentacija filmova nastalih na putujućim filmskim radionicama Art-kina, u 18 sati
Zagrebački ekvinocij, u 20 sati
28.2.
Zagrebački ekvinocij, u 18 sati
Svjetionik, u 20 sati
29.2.
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant, u 16 sati
Razbijačica sustava, u 18 sati
Jadnici, u 20.15 sati






Svi programi su podložni promjenama. Svu odgovornost za promjene snose organizatori i Turistička zajednica grada Rijeke nije odgovorna za eventualne promjene u posljednji trenutak.